Elba

Dovolená Elba Itálie levně

Dovolená a zájezdy Elba Itálie  all inclusive. Nabídka letní dovolená Elba Itálie  vás zavede na italský ostrov v Tyrhénském moři. Ostrov Elba, který proslavil zejména císař Napoleón, náleží k rgionu Toskánsko. Na pevninu do pobřežního města Piombino je to asi 10 Km. Elba je po ostrovech Sicílie a Sardinie třetí největší ostrov Itálie. Letní dovolená u moře na ostrově Elba, to je nepřeberné množství zážitků!

Láká vás levná dovolená u moře na ostrově Elba? Vybírejte z nabídek nejlevnější zájezdy - last minute dovolená Elba, super last minute dovolená Elba nebo first minute dovolená Elba. Čekají vás zajímavé slevy, se kterýma bude i vaše luxusní letní dovolená  u moře na ostrově Elba levná!

Itálie Elba
Kemp Ville degli Ulivi - Karavan
Datum: 31.8.2018
Doprava: autobus
Délka: 10 dní
Strava: Bez stravy
Itálie Elba
Vinicemi Toskánska na kole - Cinque Terre, Elba
Datum: 9.9.2018
Doprava: autobus
Délka: 8 dní
Strava: Snídaně
Itálie Elba
Romantický ostrov Elba Toskánsko
Datum: 14.9.2018
Doprava: autobus
Délka: 10 dní
Strava: Bez stravy
Itálie Elba
Ostrov Elba na kole
Datum: 21.9.2018
Doprava: autobus
Délka: 10 dní
Strava: Polopenze
Stránka 1 z 1, zobrazeno 4 nabídek z 4 celkem, od 1. do 4. nabídky.

Elba je středozemní ostrov v Toskánsku, Itálie, 10 kilometrů od pobřežního města Piombino a je to největší ostrov Toskánského souostroví. Elba je také součástí Národního  parku  Arcipelago Toscano a třetí největší ostrov v Itálii po Sicílii a Sardinii.  Nachází v Tyrhénském moři, asi 50 km východně od francouzského ostrova Korsika. Ostrov je součástí provincii Livorno a je rozdělen do osmi obcí s celkovým počtem obyvatel asi 30.000, které se během léta značně zvyšují. Obce jsou Portoferraio, který je také hlavním městem ostrova, spolu s Campo nell'Elba, Capoliveri, Marciana, Marciana Marina, Porto Azzurro, Rio Marina a Rio nell'Elba.