LAST MINUTE ITÁLIE AUTEM I AUTOBUSEM

LAST MINUTE ITÁLIE AUTEM I AUTOBUSEM

Dovolená Itálie - last minute zájezdy

Vyberte si Last minute dovolená a prožijte příjemnou dovolenou s celou rodinou. Last minute dovolená s Amazing Travel,to jsou kvalitní služby a široká nabídka zájezdů za výhodné ceny.

Itálie Toskánsko
Za toskánskými poklady a vinicemi
Datum: 5.5.2018
Doprava: autobus
Délka: 8 dní
Strava: Polopenze
Itálie Itálie
Velký okruh Itálií
Datum: 4.5.2018
Doprava: letecky
Délka: 8 dní
Strava: Snídaně
Stránka 1 z 1, zobrazeno 2 nabídek z 2 celkem, od 1. do 2. nabídky.

Vychutnejte si dovolenou ve sladké Itálii

V létě láká Itálie na vyhřáté pláže a moře, v zimě na alpské velikány. Když se řekne Řím, určitě se každému vybaví slavné Koloseum a řada dalších památek velkolepých italských dějin. Žádný turista by je rozhodně neměl vynechat.

Itálie si vás získá také svou středozemní kuchyní, která je za každých okolností lehká, pestrá a chutná. Pokud máte rádi historii, krásnou přírodu, sluneční paprsky a trošku temperamentu, rozhodně se vydejte na dovolenou do Itálie.

Za kalábrijskými a sardinskými skvosty

K italským perlám patří především regiony na jihu země. Na špičce apeninské boty se rozkládá kouzelná, masovým turismem stále ještě nedotčená Kalábrie. Kromě neuvěřitelně krásného pobřeží si na ní zamilujete i výhledy na sopečné Liparské ostrovy, romantický mys Capo Vaticano, město na skále Tropea či gastronomické lahůdky v čele se zmrzlinou tartufo.

Ostrov Sardinie se řadí mezi nejhezčí v celém Středomoří. Zásluhu na tom má zvláště jeho panenská, lidskou činností nepříliš učesaná příroda a magické pobřeží, nazývané v určitých úsecích pro svou krásu jako Smaragdové. Objevte magický region plný tajemných nurágů, liduprázdných pláží a divoce rozeklaných údolí.

Jak výhodně na prázdniny do Itálie

Vyberte si tedy zájezd do Itálie podle svých představ. Proberte se naší nabídkou z podivuhodné Sardinie, ze žhavé Sicílie i z romantických zákoutí Kalábrie. Nevynechejte ani naši nabídku last minute zájezdů do Itálie.