Jak objednat zájezd

Jak objednat zájezd

1. Výběr zájezdu a nezávazná objednávka

  • Konkrétní zájezd si vyberete pomocí našeho vyhledávače na www.amazing-travel.cz. Na našich stránkách naleznete zájezdy od více jak 100 pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Po výběru konkrétního zájezdu a termínu se dostanete do nezávazné objednávky. Zde vyplníte alespoň hvězdičkou označené kolonky (povinné kontaktní údaje na Vás) a požadavek odešlete. Pokud dojde k úspěšnému odeslání, obdržíte na Váš e-mail potvrzení s číslem vaší nezávazné objednávky.

 

2. Co se stane po odeslání nezávazné objednávky, kontakt s prodejcem cestovních služeb
  • Vaši nezávaznou objednávku vidíme v systému krátce po jejím odeslání. Následně vás bude kontaktovat náš prodejce cestovních služeb telefonicky nebo e-mailem, který si s vámi upřesní váš výběr a doplní další informace ohledně vašeho požadavku.

 

3. Předběžná rezervace
  • Prodejce pro Vás zájezd ověří u pořádající cestovní kanceláře nebo v mezinárodním rezervačním systému a bude vás informovat, zda je zájezd možné předběžně rezervovat a do kdy je taková rezervace platná.

 

4. Závazné potvrzení rezervace, podpis smlouvy o zájezdu, úhrada zájezdu
  • Smlouvu o zájezdu,  a další důležité podklady k vašemu zájezdu obdržíte od prodejce prostřednictvím e-mailu.
  • Smlouvu o zájezdu musíte vlastnoručně podepsat a oskenovanou nám ji poslat na email dovolena@amazing-travel.cz.Pokud nemáte k dispozici scanner , udělejte foto fotoaparátem/fotomobilem - 1.fotka - musí být vyfocená celá cestovní smlouva a text čitelný!! , 2.fotka - záběr na Váš podpis.
  •  Současně s podpisem smlouvy provedete úhradu zájezdu výhradně bankovním převodem nebo vkladem  na účet 4300987319/0800  pod přiděleným Variabilním symbolem a zašlete nám doklad o zaplacení po dobu rezervace(číslo účtu se může lišit podle toho , zda si pořadatelská CK přeje platit zájezd přímo jim na účet). V případě úhrady on-line přes internetovou platební bránu již nemusíte potvrzení o úhradě zasílat.On-line převod přes platební bránu doporučujeme , platba nám přijde do 60ti minut a máte cestovní smlouvu během krátké chvíle vyřízenou a zaplacenou. On-line platba přes platební bránu je zpoplatněna částkou 1.5% z celkové ceny zájezdu na transakční poplatky.
  • Nemáte-li možnost vyřídit koupi zájezdu on-line (mimo nabídky LAST MINUTE, kde je doba rezervace jen 60 minut), smlouvu si vytiskněte , podepište o pošlete poštou na sídlo naší společnosti do 24hodin spolu s kopií o zaplacení.

    Po obdržení vámi podepsané smlouvy o zájezdu, úhrady a potvrzení o akceptaci smlouvy od pořadatele zájezdu vás budeme informovat o závazném potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Takto potvrzená rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatele.

 

5. Pokyny k vaší dovolené
  • Pokyny k vaší cestě obdržíte cca týden před vaší dovolenou e-mailem nebo poštou, dle praxe jednotlivých pořadatelských CK. 
 
Přejeme vám krásnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.