Residence Pinetina,Bez stravy,autobus, od 4022 Kč

Residence Pinetina, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 4.5.2018, Bez stravy

Residence Pinetina

Residence Pinetina
Termín: 4.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 127991485
Cena: 4 022 Kč (-0 %)

Informace

Popis
Popis:
Rodinná dovolená u moře, 7 nocí v oblíbeném středisku Silvi Marina, jen 50 m od písečné pláže
Letní dovolená v Itálii – lokalita Silvi Marina (Abruzzo)
Ubytování v apartmánech pro 2 - 6 osob
Ubytování jen 50 m od pláže
Apartmány vhodné zejména pro rodiny s dětmi
Výlety po okolí – Řím, aquapark Onda Blu, NP Grand Sasso
Abruzzo

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.


Krásné pláže v Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou - Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!
Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.


Apartmány pro 2 - 6 osob - residence Pinetina

Residence v nejsevernější části Silvi Marina, ležící přímo naproti piniovému háji. Poskytuje klidnou dovolenou rodinám s dětmi a menším kolektivům. Doporučujeme klientům s vlastní dopravou. Vzdálenost od moře je cca 50 m, kancelář, kde se vyzvedávají klíče od apartmánů je cca 3 km vzdálená. Residence nemá vlastní parkovací místa - parkování je v blízkém okolí. WiFi možnost na pláži, stravování pouze vlastní. V blízkosti se nachází velký supermarket a také věž Torre di Cerrano.

Bilo 2/4 - ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, předzahrádka, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.

Trilo 4/6 - ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schůdcích, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě vlastní sociální zařízení, balkon, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.


Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Písečná pláž přímo u residence - 50 m. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 21.4. do 9.6. a od 8.9. do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 30 €/týden, pro jeden apartmán je možný jeden plážový servis. Plážový servis je slunečník a 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže.


Sport a zábava
Jízda na kolečkových bruslích
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Check-in od 16.00, check-out do 9.00 hod
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden
Povlečení 10 €/os./pobyt
Ručníky 5 €/os./pobyt
Plážový servis 30 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodináchKlienti na autobusovou dopravu budou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče a poté budou přepraveni k residenci pracovníky agentury
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek Bilo 15 €/týden, Trilo 20 €/týden, kauce za apartmány u skupin 100 €/apartmán, dětskou postýlku 20 €/týden, přistýlka nad rámec 30 €/týden, povlečení 10 €/os./pobyt, ručníky 5 €/os./pobyt, plážový servis 30 €/týden/apt., případný poplatek za domací malé zvíře - všechny uvedené poplatky v € se hradí na místě v eurech, cestovní pojištění, případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os.den.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK