Residence Pinetina,Bez stravy,autobus, od 4022 Kč

Residence Pinetina, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 4.5.2018, Bez stravy

Residence Pinetina

Residence Pinetina
Termín: 4.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní / nocí
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 127991485
Cena: 4 022 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Popis
Popis:
Rodinná dovolená u moře, 7 nocí v oblíbeném středisku Silvi Marina, jen 50 m od písečné pláže
Letní dovolená v Itálii – lokalita Silvi Marina (Abruzzo)
Ubytování v apartmánech pro 2 - 6 osob
Ubytování jen 50 m od pláže
Apartmány vhodné zejména pro rodiny s dětmi
Výlety po okolí – Řím, aquapark Onda Blu, NP Grand Sasso
Abruzzo

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.


Krásné pláže v Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou - Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!
Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.


Apartmány pro 2 - 6 osob - residence Pinetina

Residence v nejsevernější části Silvi Marina, ležící přímo naproti piniovému háji. Poskytuje klidnou dovolenou rodinám s dětmi a menším kolektivům. Doporučujeme klientům s vlastní dopravou. Vzdálenost od moře je cca 50 m, kancelář, kde se vyzvedávají klíče od apartmánů je cca 3 km vzdálená. Residence nemá vlastní parkovací místa - parkování je v blízkém okolí. WiFi možnost na pláži, stravování pouze vlastní. V blízkosti se nachází velký supermarket a také věž Torre di Cerrano.

Bilo 2/4 - ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, předzahrádka, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.

Trilo 4/6 - ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schůdcích, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě vlastní sociální zařízení, balkon, trezor, pračka, TV. Možnost dodání jedné přistýlky za poplatek.


Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Písečná pláž přímo u residence - 50 m. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 21.4. do 9.6. a od 8.9. do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 30 €/týden, pro jeden apartmán je možný jeden plážový servis. Plážový servis je slunečník a 2 polohovací křesílka v zadních řadách pláže.


Sport a zábava
Jízda na kolečkových bruslích
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Check-in od 16.00, check-out do 9.00 hod
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden
Povlečení 10 €/os./pobyt
Ručníky 5 €/os./pobyt
Plážový servis 30 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodináchKlienti na autobusovou dopravu budou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče a poté budou přepraveni k residenci pracovníky agenturyKlienti, kteří se na místo budou dopravovat autobusem zakoupeným v naší CK, budou mít přestup v Itálii na jiný autobus
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek Bilo 15 €/týden, Trilo 20 €/týden, kauce za apartmány u skupin 100 €/apartmán, dětskou postýlku 20 €/týden, přistýlka nad rámec 30 €/týden, povlečení 10 €/os./pobyt, ručníky 5 €/os./pobyt, plážový servis 30 €/týden/apt., případný poplatek za domací malé zvíře - všechny uvedené poplatky v € se hradí na místě v eurech, cestovní pojištění, případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os.den.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK