Residence Olimpo,Bez stravy,autobus, od 3680 Kč

Residence Olimpo, Itálie, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, Sabbiadoro, 11.5.2018, Bez stravy

Residence Olimpo starstar

Residence Olimpo
Itálie | Lignano | Lignano Sabbiadoro
Termín: Načítám ... 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 134285521
Cena: 3 680 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Olimpo
Kategorie hotelu: ***
Popis
komplex je sitován přímo u moře jehož součístí je kotevní přístav pro jachty a malé lodě. Cca 400 m je vzdálena písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.
Ubytování
V rezidenci je výtah, parkovací stání a na vyžádání stání i pro loď. Apartmány jsou standardně zařízeny mají SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu a klimatizací (u některých za poplatek).
Studia pro 3 osoby (ST3) - jedna místnost se třemi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon a klimatizace.
Studia pro 4 osoby (ST4) - jedna místnost se čtyřmi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon a klimatizace (za poplatek).
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon a klimatizace.
Apartmány pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, 1 rozkládací lůžko v ložnici nebo kuchyni, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - dvoupodlažní apartmán nižší patro - ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, příslušenství, terasa. Vyšší patro - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, menší odkládací místnost, velká solární terasa.
Kotviště v „Marina Punta Faro“ na vyžádání (10x3,5 m).
Poloha
V části Lignano Sabbiadoro se nachází rezidence, která se skládá ze tří na sebe navazujících různých čtyřpatrových budov. Příjemnou procházkou po promenádě se dostanete na pláž vzdálenou 400 m centrum, letoviska je vzdáleno 300 m.
Rychlý přehled
neomezený vstup do bazénu
plážový servis
sportovní klub
zábavné a sportovní vyžití
Stručná poloha
400 m od písečné pláže
nachází se v části Sabbiadoro
rozsáhlí komplex Punta Faro Village
součástí komplexu je přístav
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 3 osoby (MONO 3)
Popis zařízení 1
jedna místnost se třemi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon. Je vybaveno SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_2
Studio pro 4 osoby (MONO 4)
Popis_zarizeni_2
jedna místnost se čtyřmi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon. Je vybaveno SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu a klimatizací za poplatek.
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)
Popis_zarizeni_3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_4
Apartmán pro 5 osob s 1 ložnicí (BILO 5)
Popis_zarizeni_4
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, 1 rozkládací lůžko v ložnici nebo kuchyni, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_5
Apartmán pro 7 osob se 2 ložnicemi (TRILO 7)
Popis_zarizeni_5
dvoupodlažní apartmán nižší patro - ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, příslušenství, terasa. Vyšší patro - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, menší odkládací místnost, velká solární terasa. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, klimatizací.
Stravování
vlastní.
Poznámka
V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
dopravu 2090 Kč, komplexní pojištění 30 Kč/osoba/den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce autobusové dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky autobusové dopravy
pobytová taxa cca 0,70 EUR/osoba/den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k autobusové dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Poznámka k autobusové dopravě
odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba/den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa cca 0,70 EUR/osoba/den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK