Park,Bez stravy,autobus, od 3580 Kč

Park, Itálie, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, Sabbiadoro, 11.5.2018, Bez stravy
Park
Termín: Načítám ... 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 134285554
Cena: 3 580 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Park
Popis
velmi oblíbený komplex hlavně u rodin s dětmi jelikož součástí je velká oplocená zahrada a bazén jak pro děti tak i dospělé.
Ubytování
Tří patrový komplex nabízí bazén pro dospělé i děti, sluneční terasu, parkovací stání. Útulně vybavené apartmány s TV, mikrovlnou troubou, kávovarem na americkou kávu a klimatizace (u některých apartmánů).
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace. Předzahrádka za příplatek.
Apartmány pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 2 lůžky a 1 vysouvacím lůžkem, pokoj s palandou, příslušenství, klimatizace, terasa nebo zahradka.
Apartmány pro 6 osoby (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 8 osob (AP3/8) - 2. podlažmí s točitým schodištěm, přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, terasa s krbrm, 1.poschodí ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 samostatnými lůžky.
Poloha
Moderní komplex se skládá ze 3 budov s velkou oplocenou zahradou nachází se v oblasti Lignano Sabbiadoro a je vzdálen 350 m od pláže a 200 m od centra letoviska.
Rychlý přehled
komplex se 2 bazény
AP1/4, AP2/6, AP3/8
plážový servis
klimatizace
zábavné a sportovní vyžití
Stručná poloha
350 m od široké písečné pláže
nachází se v části Sabbiadoro
nedaleko obchodů a restaurací
skládá se ze 3 budov s velkou zahradou
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)
Popis zařízení 1
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon. Předzahrádka za příplatek. Je vybaven TV, mikrovlnou troubou, kávovarem na americkou kávu a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 5 osob se 2 ložnicemi (TRILO 5)
Popis_zarizeni_2
obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 2 lůžky a 1 vysouvacím lůžkem, pokoj s palandou, příslušenství, terasa nebo zahradka. Je vybaven TV, mikrovlnou troubou, kávovarem na americkou kávu a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)
Popis_zarizeni_3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnou troubou, kávovarem na americkou kávu.
Pojmenovani_zarizeni_4
Apartmán pro 8 osob se 3 ložnicemi (QUADRILO 8)
Popis_zarizeni_4
2. podlažmí s točitým schodištěm, přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, terasa s krbrm, 1.poschodí ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 samostatnými lůžky. Je vybaven TV, mikrovlnou troubou, kávovarem na americkou kávu.
Stravování
vlastní.
Poznámka
V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
dopravu 2090 Kč, komplexní pojištění 30 Kč/osobu a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce autobusové dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky autobusové dopravy
pobytová taxa 0,70 EUR/osoba a den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k autobusové dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Poznámka k autobusové dopravě
odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osobu a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa 0,70 EUR/osoba a den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK