No name apartmány Silvi Marina,Bez stravy,autobus, od 4022 Kč

No name apartmány Silvi Marina, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 11.5.2018, Bez stravy

No name apartmány Silvi Marina

No name apartmány Silvi Marina
Termín: 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní / nocí
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 127636499
Cena: 4 022 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Privátní no name apartmány Silvi Marina
Popis
Popis:
Klidná dovolená v privátních no name apartmánech Silvi Marina
7 nocí ve středisku Silvi Marina
Vlastní i autobusová doprava
Vlastní stravování
Klidné letovisko s nádhernými plážemi
Tipy na výlety – Abruzzský národní park, městečka Città Sant'Angelo, Arti, Chieti, Teramo
Abruzzo

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.


Krásné pláže v Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou - Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!
Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.


Ubytování v privátních no name apartmánech

Prostorné standardně vybavené apartmány ve vilkách a rezidencích v centru Silvi Marina leží v blízkosti hlavní promenády. Apartmány jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i jednotlivce. Klienti se dozví přesné ubytování až na místě. Pláž je vzdálena cca do 150 m. Ke kanceláři agentury je to od 100 do 1000 m. Některé residence jsou vybaveny výtahem, pračkou, parkování je možné v okolí rezidencí a na veřejných parkovištích bez poplatku. Rezidence jsou bez WiFi připojení, ale je možné se připojit v přilehlých barech na pláži. V okolí rezidencí se nachází mnoho restaurací, obchůdků a barů.

Apartmán BILO – ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení a balkon.

Apartmán TRILO – ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, standardně jedno vlastní sociální zařízení, balkon, terasa nebo předzahrádka.


Písčité pláže vzdálena pouhých 70 až 150 metrů od moře

Dlouhé písčité pláže označené modrou vlajkou nabízí koupání v nádherném Jaderském moři. Pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi.


Plážový servis 30 €/týden – slunečník a 2 polohovací křesílka v zadních řadách, v období 21.4. - 9.6. 2017 a od 8.9. 2017 do konce plážové sezóny je plážový servis zdarma, konec plážové sezóny určuje majitel pláže a počasí, plážový servis nelze v tomto období garantovat.
Sport a zábava
Jízda na kolečkových bruslích
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Check-in od 16.00, check-out do 9.00 hod
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden
Povlečení 10 €/os./pobyt
Ručníky 5 €/os./pobyt
Plážový servis 30 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)Klienti, kteří se na místo budou dopravovat autobusem zakoupeným v naší CK, budou mít přestup v Itálii na jiný autobus
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, služby česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek Bilo 15 €/týden, Trilo 20 €/týden, kauce za apartmány u skupin 100 €/apt., dětskou postýlku 20 €/týden, přistýlka nad rámec 30 €/týden, povlečení 10 €/os./pobyt, ručníky 5 €/os./pobyt, plážový servis 30 €/týden/apt., případný poplatek za malé domací zvíře - všechny uvedené poplatky se hradí na místě v eurech, cestovní pojištění, případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os.den.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Další termíny

CK