Janis Koukaras,Polopenze,kombinovaná, od 9720 Kč

Janis Koukaras, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 19.5.2018, Polopenze
Janis Koukaras
LM
Řecko | Olympská riviéra | Leptokárie
Termín: 19.5. – 27.5.2018
Změnit termín
Délka: 9 dní
Doprava: kombinovaná (-)
Strava: Polopenze
Číslo zájezdu: 134333555
Cena: 9 720 Kč (-0 %)

Informace

Popis
přízemní garsoniéry s terasou v létě poskytují příjemný chládek. Všechny garsoniéry jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením (lednička, rychlovarná konvice a základní nádobí), trezorem a větrákem zdarma, dále koupelnou s WC. Pokoje v přízemí mají menší terasy, pokoje v patře mají balkony vybaveny stolky a židlemi.
Poloha
menší penzion blízko pláže 50 m a centra cca 200 m, v klidnějším prostředí s rodinnou atmosférou, standardně vybavený, nabízí maximální soukromí (pouze 6 garsoniér), objekt doporučujeme klientům, kteří upřednostňují klidnější místo v Leptokárii v blízkosti moře a centra. U penzionu je možnost posezení, objekt obklopen zelení, na balkónech jsou rolety.
Pláž
písečná pláž s oblázky, pozvolný vstup do moře, moře oceněné vlajkou čistoty.
Přibližné GPS
souřadnice: 40.058753,22.568508
Kapacita
6 garsoniér, z toho 5 třílůžkových a 1 menší dvoulůžková garsoniéra,
2 garsoniéry v přízemí a 4 v 1. patře.
Single garsoniéra
1 studio bez příplatku za neobsazené lůžko.
Stravování
beze stravy
Lze doobjednat :
DÍTĚ DO 5 LET SLEVA 50% Z CEN STRAVY
osoba od 5 let : polopenze: 390,-Kč/ks
osoba do 5 let : polopenze: 195,-Kč/ks
osoba od 5 let : oběd/večeře: 280,-Kč/ks
osoba do 5 let : oběd/večeře: 140,-Kč/ks
Vzdálenost
120 km od letiště Thessaloniki.
WiFi
zdarma. Heslo na vyžádání u delegátky.
TV
nové LED TV na všech pokojích.
Slevy
Dítě do dvou let zdarma, hradí jen servisní poplatek 1000,-Kč

Dětské ceny platí při doprovodu dvou plně platících osob.
Nástupní místa - Trasa busu
odjezd dne 12.5.nebo 19.05.2018 (dle termínu zájezdu) v cca 8.00 hod Praha Florenc - Brno - Bratislava - Maďarsko - Srbsko a Černá Hora - Makedonie - Řecko. Cesta trvá cca 24 hodin. Odlet dne 27.05.2018 z Thessaloniki do Prahy. Předpokládaný přílet v 17:40 hod.
Minimální počet účastníků na zájezd: 35 osob.
Cena zahrnuje
autokarovou přepravu ČR-Řecko dle nást.míst, jednosměrnou letenku Thessaloniki-Praha, Travel service, letištní a bezpečnostní poplatky ve výši 378,- Kč a palivový příplatek 0Kč/os. uveden k 25.10.2017, ,pobytovou taxu a dále související služby zájezdů, tj. zahraniční transfer včetně doprovodu,, ubytování v garsoniéře v Leptokárii, služby delegáta v místě pobytu, smluvní pojištění CK ve znění, zákona 159/99 Sb. (UNION pojišťovna, a.s.) a DPH. Cena dále zahrnuje TV na pokojích, větráky, WiFi, trezor, stravu - dle zakoupení a závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
Fakultativní služby: cestovní pojištění, strava - dle zakoupení, přistýlka 150,, Kč/noc,transfer z/na letiště Václava Havla Praha, neobsazené lůžko za příplatek 350,-Kč/osoba/noc., Upozornění: Doplatek palivového příplatku, emisního příplatku, tax a zvýšení referenčního kurzu USD,, je vybírán na základě informací od letecké společnosti Travel Service, a.s. a to 28 dní před odletem
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK IRÍNY TOURS spol. s r.o., IČ 49827677.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK