Green Marine,Bez stravy,autobus, od 4200 Kč

Green Marine, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 4.5.2018, Bez stravy
Green Marine
Termín: 4.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 135131789
Cena: 4 200 Kč (-0 %)

Informace

0 mVzdálenost od moře
  • Přímo na pláži
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Green Marine - Silvi Marina
Popis
Residenční komplex Green Marine se nachází v těsné blízkosti moře (cca 20 m) a v klidnější zóně městečka Silvi Marina, asi 600 m od centra. Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi.
Vybavení a služby: za poplatek parkovaní v oploceném dvoře (pouze pro standardní velikosti auta - ne SUV, velké kombi a dodávky), zahrada, cca 700 m od komplexu je velký supermarket
Ubytování: apartmány s kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením, TV a balkonem
MONO 2/4 – obývací místnost s dvoulůžkem a rozkládacím lůžkem pro další 2 osoby
BILO 4 – ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem
TRILO 6 - ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem
Vzdálenosti: 600 m od centra, cca 20 – 100 m od moře
Strava
vlastní
Zájezd zahrnuje
pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeby vody, plynu a elektřiny, závěrečný úklid (úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků je povinností klienta), služby delegáta (kromě termínu 04/08-24/08), plážový servis v období do 09/06 a od 08/09 (konec plážové sezóny určuje majitel pláže, pláž. servis nelze v tomto období garantovat), autobusovou dopravu (při plné obsazenosti apartmánu)
Zájezd nezahrnuje
pobytová taxa (povinná platba na místě), rezervační poplatek – povinná platba na místě: 10 €/MONO, 15 €/BILO, 20 €/TRILO, dětská postýlka – 20 €/týden, povlečení – vlastní nebo za 10 €/os./týden, ručníky – vlastní nebo za 5 €/os./týden, parkování – 35 €/týden (nutná rezervace předem), plážový servis – 30 €/týden (1 slunečník + 2 rozkládací křesílka v zadních řadách pláže, pláž. servis nelze v tomto období garantovat)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CONSULTOUR s.r.o., IČ 25959832.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK