Elena,Bez stravy,autobus, od 4988 Kč

Elena, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Silvi Marina, 11.5.2018, Bez stravy
Elena
Termín: 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní / nocí
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 127635009
Cena: 4 988 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Elena
Popis
Popis:
Rodinná dovolená u moře, 7 nocí v oblíbeném středisku Silvi Marina
Letní dovolená v Itálii – lokalita Silvi Marina (Abruzzo)
Ubytování v apartmánech pro 2 - 4 osoby
Ubytování 250 m od plážeResidence s bazénem (nutná koupací čepice)Klimatizace za poplatekSpolečná pračka za poplatek cca 2 €/praní
Apartmány vhodné zejména pro rodiny s dětmi
Výlety po okolí – Řím, aquapark Onda Blu, NP Grand Sasso
Pokoje pro handicapované klienty odpovídají normám EU
Abruzzo

Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.


Krásné pláže v Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou - Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!
Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km.

Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.


Moderní residence Elena - vhodná pro jednotlivce i sportovní kolektivy

Moderní residence v jižní klidnější části Silvi Marina. Nabízí hostům vysoký komfort a je vhodná pro jednotlivce i sportovní kolektivy. Od moře Vás bude dělit cca 250 m a kancelář, kde si vyzvedáváte klíče je jen cca 170 m. Residence Elena má vlastní recepci, výtah, restauraci, bazén (v provozu od 10.6. do 8.9. - koupací čepice nutná, bazén otevřen denně 9-13 a 15-18 hod.). Parkování je v oploceném dvoře v areálu residence a WiFi je k dispozici pouze v prostoru recepce. V blízkosti se konají každou neděli menší trhy - v období červenec - srpen je nedaleko lunapark, cca 600 m od residence je velký supermarket. Všechny apartmány mají úplný nebo částečný výhled na moře.

Mono 2 - místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout se sporákem bez trouby, vlastní sociální zařízení, balkon.

Mono 3 - místnost s dvoulůžkem, rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem se sporákem bez trouby, vlastní sociální zařízení, balkon.

Bilo 2/4 - ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a oddělitelným kuchyňským koutem se sporákem bez trouby, vlastní sociální zařízení, balkon.

Všechny apartmány jsou vybaveny trezorem, klimatizací za poplatek, pračka je ve společných prostorech na mince, apartmány jsou vybaveny sporákem se dvěma elektrickými plotýnkami. Pokoje pro handicapované klienty odpovídají normám EU.


Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Písečná pláž cca 250 m. Možnost využití volné pláže. Plážový servis v termínu od 21.4. do 9.6. a od 8.9. do konce sezóny je zdarma (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 30 €/týden (slunečník, 2 polohovatelná křesílka v zadních řadách pláže).


Sport a zábava
Jízda na kolečkových bruslích
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Check-in od 16.00, check-out do 9.00 hod.
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden
Povlečení 10 €/os./pobyt
Ručníky 10 €/os./pobyt
Klimatizace za poplatek 30 €/týden
Plážový servis 30 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodináchZ agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě residence Elena Resort je to cca 170 m od agenturyKlienti, kteří se na místo budou dopravovat autobusem zakoupeným v naší CK, budou mít přestup v Itálii na jiný autobus
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, 7x ubytování/apt., spotřebu elektrické energie, vody a plynu, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta (mimo termín 4.8. - 24.8.2018).

Cena nezahrnuje: povinný registrační poplatek Mono 10 €/týden, Bilo 15 €/týden, kauce za apartmány u skupin 100 €/apt., dětskou postýlku 20 €/týden, přistýlka nad rámec 30 €/týden, povlečení 10 €/os./pobyt, ručníky 10 €/os./pobyt, klimatizace 30 €/týden, plážový servis 30 €/týden/apt., případný poplatek za domácí malé zvíře - všechny uvedené poplatky v € se hradí na místě v eurech, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK