Condominio Bianco Nero,Bez stravy,autobus, od 3780 Kč

Condominio Bianco Nero, Itálie, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, Sabbiadoro, 11.5.2018, Bez stravy

Condominio Bianco Nero starstarstar

Condominio Bianco Nero
Itálie | Lignano | Lignano Sabbiadoro
Termín: Načítám ... 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 134285913
Cena: 3 780 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Bianco Nero
Popis
residence je velmi oblíbena rodinami s dětmi kvůli poloze přímo u široké písečné pláže.
Ubytování
v domě je výtah, strážník a parkovací stání s omezeným počtem míst. Apartmány jsou moderně vybaveny mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a některé mají klimatizaci.
Studio pro 3 osoby (ST3) – jedna místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i manželské lůžko) a gauč pro 1 osobu (nebo vysouvací lůžko), příslušenství, balkon, klimatizace.
Studio pro 4 osoby (ST4) – jedna místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i palanda), ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek).
Apartmán pro 5 osob (AP1/5) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a 1 rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek).
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i palanda), ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon, klimatizace.
Apartmán pro 6 osob+ (AP3/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, 2x pokoj se 1 lůžkem, příslušenství, WC, 2x balkon, klimatizace.
Poloha
residence je situována v centrální části Lignana oblast Sabbiadoro. Centrum letoviska je vzdáleno 600 m a široká píseční pláže leží přímo před residencí.
Rychlý přehled
moderní residence
ST3, ST4, AP1/4, AP1/5, AP2/6
klimatizace
plážový servis
sportovní a zábavné vyžití
Stručná poloha
přímo u široké písečné pláže
část Sabbiadoro
600 m od centra
nedaleko nákupních možností
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 3 osoby (MONO 3)
Popis zařízení 1
jedna místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i manželské lůžko) a gauč pro 1 osobu (nebo vysouvací lůžko), příslušenství, balkon. Je vybaveno mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_2
Studio pro 4 osoby (MONO 4)
Popis_zarizeni_2
jedna místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči pro 2 osoby, příslušenství, balkon. Je vybaveno mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)
Popis_zarizeni_3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i palanda), ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_4
Apartmán pro 5 osob s 1 ložnicí (BILO 5)
Popis_zarizeni_4
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a 1 rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_5
Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)
Popis_zarizeni_5
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (může být i palanda), ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, TV a klimatizací.
Stravování
vlastní.
Poznámka
V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4.řady dále, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
dopravu 2090 Kč, komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce autobusové dopravy
100 EUR/apt.
Povinné příplatky autobusové dopravy
pobytová taxa cca 0,70 EUR/osoba a den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k autobusové dopravě
povlečení 7,8 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Poznámka k autobusové dopravě
odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4.řady dále, služby delegáta.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apt.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa cca 0,70 EUR/osoba a den děti do 12 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
povlečení 7,8 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/osoba a výměna.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
povlečení vlastní.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK