Bissolati,Bez stravy,autobus, od 3866 Kč

Bissolati, Itálie, Palmová riviéra, Marche, San Benedetto del Tronto, 11.5.2018, Bez stravy
Bissolati
FM
Termín: 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 127166031
Cena: 3 866 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Bissolati
Popis
Popis:
Moderní apartmány cca 200 m od pláže a pěší a cyklistické promenády
7 nocí v apartmánech pro 2-4 osoby
Vlastní stravování
Volná písečná pláž kousek od residence
WiFi zdarma
Doprava vlastní nebo autobusem
Ideální léto na Palmové riviéře

Městečko San Benedetto del Tronto leží ve střední Itálii oblasti Marche. Je součástí tzv. Palmové riviéry spolu se sousedními letovisky Martinsicuro a Alba Adriatica. V San Benedettu naleznete obchůdky, bary, diskotéky, restaurace, zmrzlinárny a v centru městečka se každé úterý a pátek konají velké místní trhy. Je zde také nově upravená promenáda nebo široká nabídka výletů po okolí - např. celodenní výlet do Říma, celodenní výlet do aquaparku, Offida nebo do Národního parku Grand Sasso. Na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů, půjčovny šlapadel, plážový volejbal, dále pak si můžete vypůjčit kolo, čtyřkolku nebo se projet na kolečkových bruslích podél pobřeží.


Apartmány Bissolati

Tyto moderní apartmány se nachází 200 m od pláže, v prvním a druhém patře elegantní vily v blízkosti hlavní třídy, která vede k moři, kde je mnoho obchůdků, barů, restaurací a pizzerií apod. Apartmány jsou velmi dobře vybaveny. K dispozici je společná pračka a WiFi zdarma, u některých apartmánů je možná na vyžádání klimatizace za poplatek. V ceně apartmánu je již zahrnuta spotřeba vody, elektřiny a plynu.

Apartmány typu Bilo 4 mají vlastní sociální zařízení, jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem a balkón.


Bez stravování
Každý apartmán má vlastní kuchyňku, kde si můžete uvařit
Tipy na výlety
Řím
Aquapark
Offida
Národní park Grand Sasso
Důležité informace
Klienti platí povinnou vratnou kauci 100 €/apartmán, která je vratná na konci pobytu v případě, že je apartmán vrácen v nepoškozeném stavu
Apartmán uklízí klient sám, v opačném případě bude účtován poplatek 40 €/Bilo
Ložní povlečení a ručníky si klient musí přivézt sám (v agentuře není pronájem k dispozici)
Dětská postýlka za příplatek 20 €/týden
Případná přistýlka za poplatek 30 €/týden
Pobyt s domácím mazlíčkem je povolen na vyžádání, za poplatek 50 €/pobyt
Klimatizace je možná na vyžádání pouze u apartmánů č. 2 a 4, za poplatek 50 €/apartmán/týden
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách, klienti jsou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče od apartmánu, tato agentura je vzdálená od apartmánu Bissolati cca 300 m, odtud do apartmánu jsou klienti přepraveni mikrobusem nebo autem popřípadě dojdou pěšky
Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, pronájem apartmánu/týden, spotřebu vody, elektřiny a plynu.

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci za apartmán 100 €, případný poplatek za závěrečný úklid 40 €/bilo (neuklidí-li klient sám), ložní prádlo a ručníky (nelze připlatit), příplatek za dětskou postýlku 20 €/týden, příplatek za případnou přistýlka 30 €/týden, poplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 50 €/pobyt, poplatek za klimatizaci 50 €/týden, povinnou pobytovou taxu cca 1 €/os./den, plážový servis, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK