Azzurro,Bez stravy,autobus, od 3380 Kč

Azzurro, Itálie, Adriatická riviéra, Bibione, Spiaggia, 11.5.2018, Bez stravy
Azzurro
Termín: Načítám ... 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 134284935
Cena: 3 380 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Azzurro
Popis
příjemné villaggio v klidné části letoviska s bazénem je oblíbeno u rodin s dětmi.
Ubytování
Komplex tvoří jedno a dvou patrové vilky a uprostřed je umístěn velký bazén, sluneční terasa, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek. Všechny apartmány mají vlastní zahrádku nebo prostornou terasu a vyhrazené parkovací místo. Apartmány jsou vybaveny kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, trezorem, TV, klimatizací.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa, klimatizace (za příplatek).
Apartmán pro 5 osob (AP1/5) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 3 lůžky, příslušenství, terasa.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se manželskou postelí a ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa, klimatizace (za příplatek).
Apartmán pro 8 osob (AP3/8) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 pokoje se 2 lůžky, pokoj s palandou, příslušenství, terasa, klimatizace (za příplatek).
Poloha
Rozsáhlí komplex se nachází v zeleni a je vzdálen pouhých 500 m od pláže. Cestu na pláž projdete krásným borovicovým hájem a centrum Bibione Spiaggia je vzdáleno 300 m. Na pláž jezdí zdarma mikrobus.
Rychlý přehled
velký bazén uprostřed komplexu
plážový servis
klimatizace
sportovní a zábavné vyžití
Stručná poloha
500 m od široké písečné pláže
nachází se v části Spiaggia
300 m od centra
na pláž jezdí ZDARMA mikrobus
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)
Popis zařízení 1
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, trezorem, TV, klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 5 osob s 1 ložnicí (BILO 5)
Popis_zarizeni_2
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 3 lůžky, příslušenství, terasa. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, trezorem, TV, klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)
Popis_zarizeni_3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se manželskou postelí a ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, trezorem, TV, klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_4
Apartmán pro 8 osob se 3 ložnicemi (QUADRILOKAL 8)
Popis_zarizeni_4
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 pokoje se 2 lůžky, pokoj s palandou, příslušenství, terasa. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, trezorem, TV, klimatizací (za poplatek).
Stravování
vlastní.
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby partnerské kanceláře v českém jazyce.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
doprava 2090 Kč, komplexní pojiště 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce autobusové dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky autobusové dopravy
pobytová taxa cca 0,50 EUR/osoba a den, děti do 2 let neplatí.
Příplatky k autobusové dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/výměna, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.
Poznámka k autobusové dopravě
odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby partnerské kanceláře v českém jazyce.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojiště 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa cca 0,50 EUR/osoba a den, děti do 2 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/výměna, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK