Ayada Maldives,All inclusive,letecky, od 72240 Kč

Ayada Maldives, Maledivy, Dhaalu Atoll, 17.7.2018, All inclusive
Ayada Maldives
LM
Termín: 17.7. – 26.7.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní / nocí
Doprava: letecky (Praha)
Strava: All inclusive
Číslo zájezdu: 143851695
Cena: 72 240 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Popis
Luxusní útočiště v ryzím maledivském stylu v relativně neprozkoumané části Malediv jen pár kilometrů nad rovníkem! Slevy pro děti do 17 let!
Poloha
Gaafu Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 430 km – vnitrostátní let 55 minut, dále pak rychlolodí 50 minut.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď
možnost příplatku na Platinum Club (ALL INCLUSIVE)
skvělá volba pro potápěče
první resort v této nedotčené části Malediv
velmi prostorné vily s bazénem
držitel mnoha ocenění
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
430 km od letiště v Malé
v jižní části Malediv
Rozloha
délka cca 600 m, šířka cca 200 m.
Popis resortu
resort ležící 30 km jižně nad rovníkem patří k novějším luxusním resortům v oblasti vyhlášené pro své podmořské zahrady a nedotčené korálové útesy, kde setkání s delfíny není nic neobvyklého. 61 beachfront a 61 water vil a suite devíti kategorií, všechny velmi prostorné. Všechny mají privátní bazén. K dispozici klientům je Butler Servis.
Vybavení resortu
6 restaurací a barů, bazén, SPA centrum, fitness, aerobic, jóga, pilates, 3 jogging běžecké trasy, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, katamarány, rybaření, tenis, volejbal, badminton, fotbal, stolní tenis, billiard, kadeřník, dětský klub, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, komplex obchůdků, půjčovna CD/DVD.
Vybavení pokoje
Garden vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, digitální kukátko, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem a lehátky, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.
Pojmenování zařízení 1
Garden vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Popis zařízení 1
Garden vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, digitální kukátko, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem a lehátky, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.
Stravování
polopenze, možnost dokoupení plné penze, Crystal Package (ALL INCLUSIVE) nebo Diamond Package (Ultra ALL INCLUSIVE) – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.
Náš názor
Luxusní útočiště v ryzím maledivském stylu v relativně neprozkoumané části Malediv jen pár kilometrů nad rovníkem! Slevy pro děti do 17 let!
Speciální nabídka
*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev sektu, snídaně ve vile 1x za pobyt, romantická večeře pro 2 osoby.** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil či suite.
Odkaz na www
http://www.ayadamaldives.com
Www odkaz popis 1
www.ayadamaldives.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK