Aurora,Bez stravy,autobus, od 3480 Kč

Aurora, Itálie, Adriatická riviéra, Caorle, Porto Santa Margherita, 11.5.2018, Bez stravy
Aurora
Termín: Načítám ... 11.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka: 10 dní
Doprava: autobus (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájezdu: 134284231
Cena: 3 480 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Aurora
Kategorie hotelu: ***
Popis
residence se nachízí kousek od centra letoviska a pár kroků od široké písečné pláže, jako jedna z mála nabízí i velké apartmány.
Ubytování
K dispozici je parkovací stání, 2 výtahy. Apartmány jsou standartně vybavena a naleznete zde TV, mikrovlnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezor, klimatizaci.
Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 7 osob (AP3/7) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, malý pokoj s palandou, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 8 osob (AP4/8) - prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 3 pokoj se palandou, 2 x příslušenství, velká terasa.
Apartmán pro 9 osob (AP4/9) - prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj s palandou a jedním lůžkem, malý pokoj s palandou a oknem směrem do chodby, 2 x příslušenství, velká krytá terasa.
Poloha
7-patrová budova se nachází v letovisku Bibione v části zvané Spaggia a nachází se hned vedle písečné pláže.
Stručná poloha
přímo u široké písečné pláže
nachází se v části Spiaggia
100 m od centra
nedaleko restaurací a obchodů
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 5 osob se 2 ložnicemi (TRILO 5)
Popis zařízení 1
obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)
Popis_zarizeni_2
obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 7 osob se 3 ložnicemi (QUADRILO 7)
Popis_zarizeni_3
obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, malý pokoj s palandou, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_4
Apartmán pro 8 osob se 4 ložnicemi (PENTALOKAL 8)
Popis_zarizeni_4
prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 3 pokoj se palandou, 2 x příslušenství, velká terasa. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Pojmenovani_zarizeni_5
Apartmán pro 9 osob se 4 ložnicemi (PENTALOKAL 9)
Popis_zarizeni_5
prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj s palandou a jedním lůžkem, malý pokoj s palandou a oknem směrem do chodby, 2 x příslušenství, velká krytá terasa. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Stravování
vlastní.
Poznámka
V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.
Cena autobus/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
doprava 2090 Kč, komplexní pojiště 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce autobusové dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky autobusové dopravy
pobytová taxa cca 0,50 EUR/osoba a den, děti do 2 let neplatí.
Příplatky k autobusové dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/výměna, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.
Poznámka k autobusové dopravě
odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále, služby delegáta.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojiště 30 Kč/osoba a den, pobytová taxa, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
pobytová taxa cca 0,50 EUR/osoba a den, děti do 2 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
povlečení 7,80 EUR/osoba a výměna, ručníky 6,80 EUR/výměna, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.
Rychlý přehled
plážový servis
AP2/5, AP2/6, AP3/6+1, AP8, AP9
klimatizace
panoramatický výhled
zábavné a sportovní vyžití
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK