PROBLÉM S VAŠÍM LETEM? ZDARMA PRO VÁS OVĚŘÍME MOŽNOST FINANČNÍHO ODŠKODNĚNÍ

Click2Claim - finanční kompenzace za zpožděné lety

 

Cestovní kancelář Amazing Travel ve spolupráci se společností Click2Claim vám nabízí možnost zdarma si prověřit, zda máte na tento druh finanční kompenzace nárok.

V krátké době se dozvíte, zda je váš nárok oprávněný. Pokud ano, lze prostřednictvím Click2claim a našeho partnera Click2Claim podat žádost o odškodnění.

Click2Claim se profesionálně zabývá vymáháním kompenzací od leteckých společností a společně s naší cestovní kanceláří pomůže i vám.

 

MĚLI JSTE PROBLÉM S VAŠÍM LETEM? ZDARMA PRO VÁS OVĚŘÍME MOŽNOST FINANČNÍHO ODŠKODNĚNÍ.

 

36 měsíců zpětně pro vás prověříme možnost nároku na finanční kompenzaci za:

 

  • zpožděný let (3hod. a více)
  • Zrušený let
  • Přesměrování letu
  • Odepření nástupu na palubu
  • Zmeškáni návazného letu

 

Dle evropské legislativy máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR v závislosti na délce letu. Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

Příklad: Česká rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Hurghady v Egyptě charterovou linkou v 01:05. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letoun způsobilo výsledné zpoždění 4,5 hodiny. I když podle podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určen k přepravě, letecký dopravce nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující mohou uplatnili v souladu s Nařízením (ES) 261/2004 nárok na odškodnění ve výši 1600 EUR.

Pokud jste měli na svém letu problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit formulář.

 

http://www.click2claim.eu/ap/amazingtravel