ČEŠTÍ TURISTÉ SE VRACÍ DO CHORVATSKÝCH KEMPŮ

ČEŠTÍ TURISTÉ SE VRACÍ DO CHORVATSKÝCH A ITALSKÝCH KEMPŮ

 

 
 
 

Není žádnou novinkou, že pobyt u moře nabízí celou řadu zdravotních výhod. Mořský vzduch, teplé počasí a celkově vlídné klima prospívá zdraví všech věkových skupin, a láká tak k pobytu hlavně rodiny s dětmi, turisty vyhledávající zdravý životní styl nebo sportovce a v posledních letech také stále více seniorů. Cestovní agentura Amazing Travel s úzkou specializací na kempový program vytváří produkty šité na míru právě těmto cílovým skupinám.

 

Kempování prošlo revolucí

 
 

Požadavky a priority klientů se s dobou mění a ani kempování nezůstalo pozadu, technický pokrok tento styl dovolené naprosto proměnil. Ze špinavých stanů a nepohodlných karimatek se staly moderní mobilní domy s připojením na vodu, plyn i elektřinu, domy se dvěma ložnicemi, klimatizovanou kuchyní, koupelnou i venkovní terasou a tak se čeští turisté do chorvatských i italských kempů stále častěji vracejí. Také zázemí a infrastruktura kempů prošla velkými změnami. V areálech naleznete bazény, prostory, pro grilování, moderní sportovní vybavení, zázemí pro zábavu a animační programy. Cestovní agentura Amazing Travel vybírá pro své mobilní domy kempy se třemi nebo čtyřmi hvězdami vždy dobře osvědčené a s těmi nejlepšími referencemi, aby klienti byli spokojeni.

 
 
 

Rodiny s dětmi

 
 

Pokud vybíráte dovolenou a chcete s sebou vzít také své děti a chcete mít jistotu, že si zasloužené volno všichni užijete, neuděláte nikdy chybu, pokud pojedete s Amazing Travel do mobilního domu. Mobilní dům v moderně vybaveném kempu Vám poskytne dokonalý komfort, jste skoro na pláži, a nemusíte se zabývat, jak děti zabavíte.

 
 
 

Ubytování v mobilním domě šetří rodinou peněženku, poskytuje pohodlí a zábavu pro celou rodinu zaručuje atmosféru dovolené v souladu s přírodou. Dovolená v dnešním moderním kempu v mobilním domě proto směle konkuruje hotelům.

 
 
 

Více informací o destinací a o aktuální nabídce najdete na webových stránkách cestovní agentury Amazing Travel www.amazing-travel.cz, objednejte si dovolenou pro sebe a své děti ještě dnes.